Отворено: Понеделник до Сабота 09:00-23:00ч.

Недела Затворено

Бесплатна достава во Скопје

Експресна достава на највкусната пица во Скопје !

Пица достава во СкопјеПерсоналот на Пица Егнатиа во секој момент ќе Ви го понуди богатото мени составено од највкусните пици и пастрмајлии во Скопје. Ваше е само да одберете а ние ќе го спремиме и доставиме до вашиот дом. Доставата е експрена и бесплатна.

  • едноставно некомплицирано мени
  • брзи печки
  • експерти за -достава
  • испорака на топли пици

Ние сме тука за вас.Во било кое време кога ви треба јавете се и ние ќе бидеме пресреќни да ви помогнеме на било кој начин. Pizza Egnatia е горда што може да ви понуди со врвен квалитет на еден гостопримлив и несекојдневен начин!

Пица за вашата забава, прослава, роденден или журка

Egnatia Pizza deliveryПознатиот сервис за достава, во ново издание, со своите прочуени пици ќе ви ја долови и ќе Ви овозможи да ја доживеете Италијанската атмосфера било каде да се наоѓате во Скопје (за Влае, Кисела Вода и Црниче доплата 50 ден. или 0 ден. за нарачка над 599ден.). Независно од тоа дали е само домашна забава, журка, роденденден, моминска или вечер на младоженецот, деловна прослава или забава ние сме спремни да ви доставиме пици од врвен квалитет со пристојни цени.

 

Јавете ни се за подетални информации!