Отворено: Понеделник до Петок 08:00-24:00ч. Сабота и Недела од 10:00-24:00ч.

Нови Пици

 • Пршута
  270/390 540ден
  Пршута Говедска

  Пелат, кашкавал, говедска пршута, маслиново масло, рукола, пермезан (по желба може и лук)

  Средна /Фамилијарна/Џамбо

 • 220/340 480ден.
  Бела (Pizza Bella)

  Пелат, кашкавал, моцарела, свеж домат, босилек и маслиново масло

  Средна /Фамилијарна/Џамбо

 • 220/350 500ден.
  Стелато (Pizza Stellata)

  Пелат, кашкавал, шунка, печурки и павлака

  Средна /Фамилијарна/Џамбо

 • 220/330 470ден.
  Пеперони Пица

  Pizza Pepperoni Пелат, кашкавал, кулен,сецкани феферони,лук

  Средна /Фамилијарна/Џамбо

 • 270/370 530ден
  Пица Морски Свет

  Пелат, кашкавал, сипа, ракчиња, октопод, лигња лук и магдонос

  Средна /Фамилијарна/Џамбо

 • 240/360 490ден.
  Пица Панцета

  Пелат, кашкавал, сланина, пипер, павлака и бибер

  Средна /Фамилијарна/Џамбо