Отворено: Понеделник до Петок 08:00-24:00ч. Сабота и Недела од 10:00-24:00ч.

 

ЈАМБО Понуда

Џамбо пица+ Кока Кола 2 л= 569ден

 

БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

Нарачајте некоја од нашите пици или пастрмајлии и ние бесплатно ке ви ја доставиме (за Влае, Кисела Вода и Црниче доплата 40 ден. или 0 ден. за нарачка над 599ден.)

 

НАГРАДНА ИГРА

Испратете ни ја вашата најинтересна или најсмешна фотка со пиците од Pizza Egnatija и учествувајте...

 

Највкусната легенда во Скопје

Pizza Egnatia поим за квалитет, традиција и доверба

Pizza Egnatia Skopje

Највкусната пица во Скопје

Зашто мислиме дека нашата пица е една од најдобрите пици во Скопје и дека Pizza Egnatia стана една од најомилените пицерии во градот?

Едноставно затоа што сите што ја пробале нашата пица тоа ни го кажале. Нарачајте некоја од нашите пици или пастрмајлии и ние бесплатно ке ви ја доставиме (за Влае, Кисела Вода и Црниче доплата 40 ден. или 0 ден. за нарачка над 599ден.)

THE TASTIEST PIZZA IN SKOPJE

  •  
    Погледај , насмеј се
  • Квалитет и традиција

    пица со квалитет традиција